Březen 2012

Paris strávila Silvestr s Nicky

10. března 2012 v 11:47 Nicky Hilton
Blonďaté sestřičky Hiltonovy Paris a Nicky si užívali Silvestra společně v luxusním klubu náležícím k hotelu W South Beach na Floridě. Holky se sladily do stříbrné barvy a vyrazily si užít oslavu začátku Nového roku. Víc bujaře sice slavila Paris, ale pozornost na sebe strhla i Nicky, která odhalila svoji nadmíru hudbenou postavu v minisukni a v krátkém béžovém tílku.
Třicetiletá Paris tančila a chvílmi se tulila k holandskému DJ a hudebnímu producentovi Nickovi van Wallovi známému spíš jako Afrojack. Obaa jsou prý jen dobrými přáteli. Nejmenovaný zdroj ale prozradil deníku Daily Mail, že se v průběhu večera líbali a rovněž sdíleli společný VIP pokoj. Ještě před začátkem silvestrovské párty Paris spolu se sestrou Nicky, Afrojackem a jeho manažery v hotelu W South povečeřeli.


Fotky z dětství Paris

8. března 2012 v 13:01 Parisino dětstvíParis Hilton byla již jako malá holčička okouzlující blonďatou pronceznou.

Paris i dnes patří k nejkrásnějším ženám na světě.
Už jako malá projevovala talent k modelingu, což se jí v pozdějších letech vyplatilo.

Velký návrat

7. března 2012 v 9:40 O mě
Ahoj, chci Vám oznámit můj velký návrat.
Douho jsem tento blog zanedbávala z důvodu mých osobních a rodinných problémů a proto to chci napravit. Všem mím bývalím sb dám vědět zda můžeme přátelství obnovit a budu hledat nové. Děkuji všem kteří mě chápou a zůstanou nadále věrnými čtenáři mého blogu Usmívající se